Grupy na forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Grupy na forum

Pisanie by Luciferum on Pią Wrz 15, 2017 2:00 pm

Techniczni
To zamknięta i ogólnie niedostępna dla Użytkowników grupa, do której należą głównie konta Administracji, a także Moderatorów. Czyli wszystkie te, które mają uprawnienia by korzystać z Panelu Administracyjnego lub pilnować porządku na forum. Oczywiście zwykły Użytkownik może stać się Moderatorem, jeśli wyrazi taką chęć, a także okaże się osobą bardzo pomocną i będzie działał na korzyść forum.

[MG] Postacie Specjalne
Kolejna grupa zamknięta, ale jej członkiem zdecydowanie prościej jest się stać. Wystarczy w czasie szukania, czy też rekrutowania Mistrzów Gry, zgłosić swoją kandydaturę i jeśli uda się przejść przez szkolenie, a także krótki egzamin, to wtedy postać zgłoszona na MG staje się Postacią Specjalną i dostaje nieco inne uprawnienia niż pozostali Użytkownicy.
Do grupy Postaci Specjalnych, może należeć każda postać niezależnie od gatunku, płci czy wieku. O specjalnych uprawnieniach, ale i zakresie jej obowiązków oraz ograniczeń Postaci Specjalnej można poczytać w tym temacie.

Bogowie
Jest to grupa otwarta, do której przynależność dostaje się, jeśli wybierze się na start przynależność do gatunku Bogów.
Właściwie nazywanie osób z tej grupy „bogami” jest nieco błędne, bowiem w rzeczywistości są oni Naczyniami na Boskie dusze, tacy się rodzą i tacy w sumie umierają. Sprawia to jednak, że w wieku 21 lat mają możliwość  przyjęcia do swojego ciała Boskiej Duszy, a wraz z nią pojawia się kilka fajnych profitów. O tych profitach i ogólnie o „Bogach” poczytać możne w tym i tym temacie. Warto do nich zajrzeć, jeśli chce się stworzyć Boga, który oczywiście przynależeć będzie, do jakiejś boskiej rodziny.


Zaświatowcy
Jest to grupa otwarta, do której przynależność dostaje się, jeśli wybierze się na start gatunek Zaświatowców.
Zaświatowcy, to stworzenia, które pojawiły się na ziemi razem z Bogami, są one jednak efektem wiary ludzkiej w różne przesądy, mity, legendy, opowieści i baśnie. A więc najprościej mówiąc Zaświatowcy, to barwna grupa łącząca w sobie wszystkie te stworzenia, które wymyślili ludzie, zarówno te z dawnych czasów jak: sfinksy, mantikory, wampiry, wilkołaki, gnomy itp., a także z tych czasów, gdy ludzie wymyślają coraz to nowsze wersje stworzeń, które już istnieją.
O Zaświatowcach poczytać można w tym i tym temacie, co w sumie warto zrobić, jeśli zdecydujesz się na granie tym konkretnie stworzeniem.

Ludzie
Jest to grupa otwarta, do której przynależność dostaje się, jeśli wybierze się na start gatunek Ludzki.
O ludziach chyba nie ma co długo opowiadać, to stworzenia takie jak my, z uprzedzeniami, wadami, ale i zaletami. Ci mieszkający w Luciferum charakteryzują się wybitnie dużą tolerancją na dziwactwa, a także można by ich nazwać niemal pokojowo nastawionymi. Czasami są to osoby, które związały się z Zaświatowcami, a czasami stanowią oni tą „nie boską” część Boskiej rodziny. Bo niestety nie wszyscy członkowie Boskich Rodzin są Naczyniami, zdarza się, że wśród Bogów rodzi się śmiertelnik, ale ma on dostęp do tego wszystkiego, do całego magicznego chaosu.
Są też tacy ludzie, którzy zdecydowali się uciec od zgiełku wielkich miast, a także nudnego życia w „normalnym” świecie i zdecydowali się na wprowadzenie do Luciferum, gdzie ich kreatywność, a także ciekawość jest uznawana za coś dobrego.

Nieaktywni
Zamknięta grupa, do której postać zostaje przeniesiona jeśli nie ma aktywności na koncie Użytkownika. Czyli jeśli nie tylko nie loguje się na konto, ale również nie pisze postów fabularnych. By postać z Nieaktywnych wyciągnąć wystarczy napisać posta fabularnego, zanim zostanie ona usunięta.
avatar
Luciferum

Kieszenie : Wszystko co potrzeba, by zmienić świat na lepsze.
http://luciferum.forumpolish.com/t36-wzor-karty-postaci#48 http://luciferum.forumpolish.com/t37-wzor-informatora#50

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach