Amy Lee

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Amy Lee

Pisanie by Amy Lee on Pią Lut 02, 2018 1:48 pm

Amy Lee
Wiek: 21
Data urodzenia: 11 styczeń 1997
Miejsce urodzenia: Londyn, Wielka Brytania
Rasa: Mag
Orientacja: Sprawdź
Stan cywilny: Panna
Zawód: Włóczykij
Miejsce pracy: Tu i tam
Miejsce zamieszkania: Tu i tam
Wyglądu użycza: Hannah Marks
Biografia
Amy urodziła się w bardzo specyficznej rodzinie. Po pierwsze jej rodzice władali dwoma żywiołami - matka ogniem, a tata ziemią. Dogadywali się bardzo posiadając podobne temperamenty. Pozwalali dzieciom - Amy ma starszego brata - robić, co tylko im się podoba. Jej brat, który nazywał się Lee (tak, nazwali swojego syna Lee Lee) władał ziemią. Był złodziejaszkiem, ponieważ każdy dbał w tej rodzinie o swoje interesy już od 8 roku życia. Do tego czasu zajmowali się nimi rodzice, a potem “róbta co chceta”. Zawsze jednak jak potrzebowali to mogli się do nich zwrócić o pomoc. To nie tak, że rodzice ich nie kochali - Maggie i Jordan bardzo dbali o swoje dzieci, ale chcieli, aby ci się szybko usamodzielnili. Amy zawsze denerwowało jej imię, ponieważ, gdy się przedstawiała każdy słyszał Emily, a nie Amy Lee. Przywykła, ponieważ wiedziała, że jej brat ma gorzej. Kazał zawsze do siebie mówić Rock, ale to mało ważne.
Amy była zawsze zadziorna, pełna energii i buntownicza. Zawsze dokazywała i robiła wiele problemów otoczeniu. Uczyła się walczyć w momencie, gdy pozwolono jej robić, co chce. Miała w sobie tyle uroku, że potrafiła zmanipulować nawet największego brutala. Szybko wkręciła się w gang, gdzie nauczyła się walczyć wręcz - boksować. Posługiwać się nożem, a w wolnych chwilach chodziła na strzelnicę, gdzie miała dobrego znajomego i wpadała tam za darmo. To wszystko działo się w ciągu pięciu lat od ukończenia ósmego roku życia.
Była bardzo zżyta z bratem, który zawsze jej pomagał i uczył wszystkiego. To on wciągnął ją do tego gangu. Głównie składał się on z osób magicznych - takich jak oni sami, ale niewielkie miało to znaczenie dla tej dwójki. Amy szybko się od nich odłączyła i dołączyła do czterech facetów w wieku od 20 do 30. Podróżowali vanem i robili rozróby w małych miejscach, sklepach, a nie raz centrach handlowych. Kradli paliwo z stacji benzynowych, jedzenie i inne potrzebne rzeczy. Nigdy nie ukradli pieniędzy, ani nigdy nie płacili. Nie robili krzywdy ludziom wokół nich, a jedynie otoczeniu.
Podróżowała tak z nimi od czternastego roku życia, aż do swoich osiemnastych urodzin. Znudziła się jej ta zabawa, więc wróciła do domu. Amy posiadała żywioł ognia, którym sprawnie się posługiwała - mama ją wiele nauczyła, a gdy wróciła do domu - wróciła też do treningów tkania. Szybko pochłaniała wiedzę i dużo czasu na powrót spędzała z bratem, który też znudził się życiem w świecie przestępczym. Chciał zacząć studiować prawo i mieć swoją kancelarię. Amy nadal nie wiedziała co chciała robić, więc spędzała czas z rodzicami.
Ich staruszkowie zatęsknili za rodzinnym życiem, więc chętnie przygarniali swoje dzieci do wspólnego spędzania czasu. Można powiedzieć sielanka, która trwała dwa lata, do czasu, aż jej brat zniknął i już nigdy się nie odezwał. Amy dwa miesiące temu spróbowała go szukać, a trop zaprowadził ją do Luciferum, o którym słyszała od swoich rodziców. Dwójka magów pochodzi właśnie z tego miasteczka i Amy nawet dwa razy w swoim dzieciństwie tu była u dziadków. Teraz dziewczyna jest typowym włóczykijem w podartych dżinsach i skórzanej kurtce.
Słabe i Mocne Strony

Słabe:
boi się pająków (arachnofobia)
ma paniczny lęk wysokości, a także lęk przed spadaniem
nie lubi wody, nie potrafi pływać i automatycznie podczas deszczu słabiej posługuje się swoją mocą

Mocne:
tworzy często z ognia coś na kształt małych sztyletów
potrafi wytworzyć małą energię elektryczną na wzór pioruna, ale nie zawsze jej to wychodzi przez to często była kopnięta prądem
Umiejętności

świetnie walczy wręcz, jest sprytna i zwinna, co wykorzystuje w takiej walce
ma świetny wzrok i cel, dzięki któremu łatwo trafia z odległości i strzela z broni
Potrafi gotować, a najlepiej wychodzi jej to nad ogniskiem
Podróżując z czwórką punków nauczyła się też polować na małe stworzonka i zastawiać pułapki
Moce

Ogień - Amy świetnie posługuje się ogniem, uczona w tej dziedzinie od matki. Opanowała ten żywioł perfekcyjnie, więc potrafi go stworzyć sama, ale trzyma przy sobie zapałki i zapalniczkę, gdyby czasem była w zbyt wielkim dołku, co zachwiałoby jej skupieniem. Głównie czerpie swoje źródło ognia z emocji, ale dużo medytuje, aby szukać dokładnie wiedzieć, gdzie owe źródło znajduje się w niej. Uczy się nadal tkania pioruna, ale idzie jej to słabiej, bo mama dopiero zaczęła ją uczyć tego 4 miesiące przed jej wyjazdem w poszukiwaniu brata.
Ciekawostki

lubi słuchać muzyki punkowej i rockowej
zna prawie całą historię klasycznego rocka,
gdy ma doła lubi podpalać różne miejsca a potem je gasić. Pożary tworzy blisko źródeł wody i nie są one jakoś poważnie wielkie,
poszukuje swojego brata Lee, który zniknął 2 miesiące temu. Prawdopodobnie jest tu i podpadł jakimś tkaczom żywiołów
Amy Lee
Amy Lee

Kieszenie : Harmonijka, klucze od vana, kostka do gry na gitarze, zapalniczka, zapałki.
http://luciferum.forumpolish.com/t311-amy-lee#1119 http://luciferum.forumpolish.com/t312-amy-lee#1123

Powrót do góry Go down

Re: Amy Lee

Pisanie by Sawney on Sob Lut 03, 2018 1:29 pm

Akceptuję!
space
Witam władczynię ognia na tym forum. Ponieważ przybyłaś do Luciferum, by odnaleźć swojego brata, mam nadzieję, że poszukiwania będą owocne i że poznasz wiele pomocnych osób w tym miasteczku.
Nie zapomnij założyć informatora i miłej gry.
Dostajesz 6 Nefrytów!

_________________
Tym kolorem piszę, gdy jestem MG (#e0c166)
Sawney
Sawney

http://luciferum.forumpolish.com/t176-sawney http://luciferum.forumpolish.com/t177-sawney http://luciferum.forumpolish.com/t178-zadzwon-do-sawneya

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach