Gabriel

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Gabriel

Pisanie by Gabriel on Pon Gru 18, 2017 10:09 pm


Obrazek
Personalia:
James McBlanc alias Archanioł Gabriel
Data urodzenia(wiek):
Przebywa na ziemi  ponad 200 lat, lecz wygląda na 28 lat
Miejsce urodzenia:
Królestwo Niebieskie
Rasa:
Zaświatowiec
Jaki:
Archanioł
Umiejętności:

Magiczne:
Boski Oręż: Zdolność ta pozwala przywołać boską broń dowolnego typu (prócz broni palnej), która jest dużo wytrzymalsza od zwykłego oręża i nie może być dotknięta przez nikogo, poza wzywającym ją aniołem.

Zatrzymanie czasu: Archanioł może zatrzymać na krótką chwilę czas lub go znacząco spowolnić na trochę dłuższy okres, samemu pozostając nietkniętym. Może wykluczyć z zatrzymania jedną lub dwie osoby, oprócz siebie.

Zwykłe:
- Znakomicie prowadzi samochód czy też motocykl. Odkąd żyje wśród ludzi pociągała go adrenalina, szybkość i niebezpieczeństwo, a miłość do aut i motocykli była wręcz naturalna.
- Doskonale walczy wręcz jak i bronią białą. Trening jaki odbył w Królestwie Niebieskim doskonale spisuje się również na ziemi, a lata praktyki i udoskonalania techniki stworzyły z niego maszynę do zabijania.
-  Świetnie gotuje. Pasja, którą poznał na ziemi z początku wiele o niej czytał i poznawał liczne techniki i sztuczki, a następnie próbował ich i z biegiem lat stał się wybornym kucharzem. Osobliwie specjalizuje się w kuchniach europejskich oraz Japońskiej i Chińskiej.  
- Zwierzęta go lubią i czują się przy nim bezpiecznie. Często w przeszłości bywało tak, że Gabriel przekładał ich towarzystwo nad relację z ludźmi w szczególności ma rękę do koni i psów.
Inne:
W tym miejscu możemy wpisać wszystkie nagrody, które dostaliśmy za grę z MG lub pilnować sobie ilości Nefrytów czy cokolwiek lub jakieś istotne dla nas informacje, których nie możemy wpisać nigdzie indziej.
avatar
Gabriel

Kieszenie : Portfel, telefon, klucze do mieszkania, lokalu, motocykla oraz aut. Czasami pałka teleskopowa schowana w wewnętrznej kieszeni kurtki.
http://luciferum.forumpolish.com/t286-james-mcblanc-alias-archaniol-gabriel http://luciferum.forumpolish.com/t297-gabriel http://luciferum.forumpolish.com/t302-kontakt-z-gabrielem

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach