Loredana Cattaneo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Loredana Cattaneo

Pisanie by Loredana Cattaneo on Pon Gru 18, 2017 6:23 pm

Obrazek
Personalia:
Loredana Cattaneo
Data urodzenia(wiek):
02.07.1982(35)
Miejsce urodzenia:
Nowa Zelandia, Luciferum
Rasa:
Człowiek
Jaki:
MAG
Umiejętności:
- drobne naprawy i remonty;
-gotowanie;
-sporządzanie mieszanek ziołowych niemalże na każdą przypadłość;
-czytanie z fusów;
-prognozowanie pogody,

Magiczne:
manipulujący mag: najczęściej używa tej magii do ułatwiania sobie życia - przysuwa moździerze, przywołuje buteleczki, słoiczki z ziołami, przesypuje je, miesza - wszystko bez udziału rąk. Jeśli przedmiot jest w zasięgu jej wzroku - wystarczy, że spojrzy nań, a potem na miejsce docelowe. Jeśli znajduje się w tym pomieszczeniu - wystarczy, że wyszepcze jego nazwę i gdy żądany przedmiot znajdzie się w zasięgu jej wzroku - wskaże mu miejsce przeznaczenia. Jak wspomniałam - nie bawi się tak przy świadkach. Czasem korzysta z tej umiejętności przy redekoracji mieszkania. Meble są ciężkie, a ona sama. Z bardziej spektakularnymi rzeczami nie próbowała.

tkacz żywiołów - ogień: ze wszystkich żywiołów, to właśnie ogień upodobał sobie to medium. Z magii żywiołów korzysta będąc jej samym źródłem, gdy jest silnie wzburzona. Zwykłe rozgniewanie tylko rozświetla złotem płomieni jej spojrzenie. Silne wzburzenie rozsiewa ogniki, które jeśli nie ma w pobliżu świec, które skupiłyby tą moc - rozlewa się w łatwopalnych miejscach. W pierwszej kolejności zajmując papier, potem tkaniny. To użycie ognia jest raczej nieukierunkowane i sieje zniszczenie. W innym przypadku potrzebuje źródła ognia w postaci nawet niewielkiego płomienia. W spokoju radzi sobie z ogniem zmuszając go do posłuszeństwa. Zabawa z ogniem to spektakl, w którym ruch odgrywa zasadnicze znaczenie i przypomina taniec w trakcie którego jakby pobierała ogień, który skumulowany może odpowiednio ukierunkować. Porafi wówczas wysyłać kule ognia wprost z dłoni na odległość do 300 metrów w dal i 10 metrów w zwyż.
Inne:
W tym miejscu możemy wpisać wszystkie nagrody, które dostaliśmy za grę z MG lub pilnować sobie ilości Nefrytów czy cokolwiek lub jakieś istotne dla nas informacje, których nie możemy wpisać nigdzie indziej.
avatar
Loredana Cattaneo

Kieszenie : smartfon, srebrny mrdalion z wisiorkiem, zapałki
http://luciferum.forumpolish.com/t294-loredana-cattaneo#875 http://luciferum.forumpolish.com/t295-loredana-cattaneo#880 http://luciferum.forumpolish.com/t296-kontakt-z-loredana#881

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach