Wairua - Inna Jebievdenko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Wairua - Inna Jebievdenko

Pisanie by Wairua on Czw Lis 02, 2017 3:37 pm


Obrazek
Personalia:
Inna Jebievdenko | Wairua
Data urodzenia(wiek):
15 czerwiec 1999 (18 lat) | ok VI wiek
Miejsce urodzenia:
Rosja, Moskwa | Nowa Zelandia, mała wioska, która już nie istnieje
Rasa:
Człowiek | Zaświatowiec
Jaki:
Wairua
Umiejętności:
Inna:

  • Telekineza - Inna potrafi podnosić małe przedmioty, rzucać nimi w innych. Lubi często się tym bawić przy układaniu kwiatów, w ten sposób ją ćwiczy. Przy pomocy Wairua jest w stanie zatrzymać i przekierować lecący w nią pocisk, podnieśc samochód, czy też sprawić, że coś się rozpadnie, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy Wairua nią kieruje. Sama jest na to zbyt słaba.
  • Energia - potrafi wytworzyć coś na kształt elektryzującej mgły, która owija się wokół jej dłoni. Może ukształtować je w kule, ale nie są zbyt mocne. Wairua za jej pomocą potrafi wytworzyć mgłę wokół człowieka i doprowadzić do jego śmierci poprzez wyładowania elektryczne. Inna może jedynie poparzyć człowieka. Inna przez to, że siedzi w niej Wairua jest naelektryzowana, więc wszystkie elektryczne przedmioty wokół niej szwankują.
  • Broń palna - obsługuje głównie glocka, ponieważ jest dla niej lekki i łatwy.
  • Broń biała - potrafi walczyć japońskim mieczem kataną.
  • Broń krótka - posługuje się wybitnie dobrze nożem.
  • Walka wręcz - mieszanka boksie i judo.


Do tego jest bardzo wygimnastykowana. Wairua bardzo korzystał z giętkiego ciała siedmiolatki i wykorzystywał różnoraką wiedzę w zakresie jogi i innych "giętkich" sportów w wykorzystywaniu jej.

Wairua:

  • Siła umysłu - Wairua jest silny psychicznie, ponieważ nie ma postaci fizycznej. Jest duchem niematerialnym, ciemną mgłą, która czasami układa się na wzór mary z głową o czarnych jak węgiel oczach. Trudno jest opanować go jeśli już pozwoli się mu w siebie wejść. Gdy tylko na to pozwolisz jesteś stracony, ponieważ on nie pozwoli ci panować nad swoim ciałem. Czasami masz do tego możliwość, gdy on idzie odpoczywać, ale nie bój się.sze czuwa. Zawsze jest.

avatar
Wairua

http://luciferum.forumpolish.com/t268-wairua-inna-jebievdenko http://luciferum.forumpolish.com/t276-wairua-inna-jebievdenko#686

Powrót do góry Go down

Re: Wairua - Inna Jebievdenko

Pisanie by Sawney on Czw Lis 02, 2017 6:03 pm


_________________
Tym kolorem piszę, gdy jestem MG (#e0c166)
avatar
Sawney

http://luciferum.forumpolish.com/t176-sawney http://luciferum.forumpolish.com/t177-sawney http://luciferum.forumpolish.com/t178-zadzwon-do-sawneya

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach