Wairua - Inna Jebievdenko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Wairua - Inna Jebievdenko

Pisanie by Wairua on Sro Lis 01, 2017 6:38 pm

Inna Jebievdenko
Wiek: 18 lat | dużo
Data urodzenia: 15.06.1999 | ok VI wiek
Miejsce urodzenia: Rosja, Moskwa | Nowa Zelandia
Jaki: Człowiek | Wairua
Namiętność zawładnięcie ciałem człowieka
Orientacja: Demiseksualna | Ludzioseksualny
Stan cywilny: panna | kawaler
Zawód: kwiaciarka | niszczenie ludzi
Miejsce pracy: wiaciarnia "Puawai" w South-East Side | Świat
Miejsce zamieszkania: South-East Side nad kwiaciarnią
Wyglądu użycza: random z pinta w białych włosach
Biografia

Inna urodziła się w Moskwie. W kraju, w którym jest zawsze zimno, a ludzie niekoniecznie przychylni. Dziewczyna, wtedy dziewczynka pochodziła z biednej rodziny. Była też 12 dzieckiem i to jedyną dziewczynką na 11 chłopców. Nie to żeby było jej jakoś źle, ale ojciec chciał mieć chłopca, który jak dorośnie będzie na niego zarabiać. Mając 7 lat Inna była na tyle doświadczona i oswojona z myślą, że tu nie pasuje, że starała się unikać swojej rodziny. Czasami słyszała jak mówili o burdelach lub domach dziecka, ale wtedy jeszcze nie wiedziała o co chodzi.Braci w sumie w ogóle nie znała byli zdecydowanie starsi od niej i zajęci zarabianiem na apodyktycznych rodziców.
Dziewczynka po oberwaniu porządnego lania od ojca uciekła z domu i schowała się gdzieś z dala od ludzi. Zagadał ją wtedy pewien mężczyzna. Dosyć stary i śmierdzący stęchlizną, ale nie zwracała na to uwagi. Opowiedziała mu wszystko co jej leży na sercu, czego pragnęła i jak bardzo nienawidziła swoich rodziców. Wtedy stało się coś dziwnego, gdyż mężczyzna upadł a nad nim zawisła ciemna mara z czarnymi jak węgiel oczami. Zaproponował jej coś wypowiadając składankę dziwnych słów: Jestem zobowiązany aktem Prawnym dla Zaświatowców wydanych przez Izbę Praw Międzygatunkowych Sądu Najwyższego Luciferum, poinformować cię zarówno o twoich prawach jak i możliwościach wyboru. Możesz mi odmówić, ale wtedy nie zyskasz tego o czym marzysz. Ja mogę dać ci wszystko. Jest tylko mały haczyk będziesz potem tylko moja kochanie. a ona się zgodziła. Dostała tyle siły, że jak wróciła to za pomocą Wairua zabiła swoich rodziców. Nie wiedziała skąd wzięła się w niej ta chęć, ale z czasem odkryła, że to nie ona myśli, a demon, który siedzi w jej Ciele i głowie, że to on nią kieruje, że to on włada jej ciałem i wtedy zrozumiała, dlaczego powiedział,
że będzie jego.
Po tym incydencie Wairua zabrał ją do Polski, do Gdańska gdzie razem się bawili. Inna czuła się spokojna, nawet jeśli Wairua zmuszał ją do zabijania żebraków. Powtarzał, że są oni śmieciami, które trzeba unicestwić. Inna odkrywała, że w się jej to podoba - czasami, że czerpie z tego przyjemność i nawet potrafiła wyobrażać sobie jak zabija każdego człowieka,
który w czymś jej zawadzi. W Polsce zostali do roku 2008, potem wyruszyli w dalszą podróż, a Inna uczyła się języków słuchając jak jej Duch rozmawia przez jej ciało z innymi osobami, których nie potrafiła określić. Wielu z nich chciało ich skrzywdzić, ale zawsze wychodzili cało. Wairua robił za jej pomocą niezwykłe rzeczy. Podnosił przedmioty, rzucał kule energii, a nawet wytwarzał napięcia w urządzeniach elektronicznych. Ich podróż wyglądała tak: Niemcy, Słowacja, Rumunia, Turcja, Iran, Indie, Malezja, Filipiny, Indonezja, Nowa Gwinea, a z Nowej Gwinei do Nowej Zelandii. Wairua zabrał ją do Luciferum, gdzie rzekomo miał być jego dom, ale mówił o tym miejscu z przekąsem. Nie rozumiała. Do tego chyba chodziło o jakieś interesy.
Czasami kazał jej samej zabijać, aby nauczyła się bronić. Dzięki niemu potrafi obsługiwać bronie palną, a także białą. Głównie używa glocka, bo tylko to nie było dla niej za ciężkie. Uczyła się też walki japońską kataną. Wszystkiego uczył ją Wairua, który w swoim życiu zwiedził cały świat i opętał różnych ludzi. Potrafi walczyć wręcz,
a także nożem. Jest zwinna i wygimnastykowana, ale za to bardzo słaba psychicznie, co czasami odbija się na jej zachowaniu. Często nie potrafi się zmusić do tego, aby pomóc małemu kotkowi, który jest bez domu. Nie potrafi pocieszyć płaczącego dziecka, które zgubiło matkę, czy też pomóc wstać starszej kobiecie, która się przewróciła.
W roku 2011 otworzyła swoją kwiaciarnię, w czym pomógł jej Wairua tym samym spełniając jej marzenie.
Słabe i Mocne Strony

Inna jest cicha i zamknięta w sobie. Zdecydowanie unika patrzenia w oczy, ponieważ widać w nich dusze Wairua, który uwielbia niszczyć ją psychicznie. Kieruje nią w każdej sytuacji jej życia. Inna jednak nie jest taka niewinna na jaką zdecydowanie wygląda. Jest wyniszczona przez Ducha tak bardzo, że czasami zapomina czym jest dobro, czy też jak powinna zachowywać się wśród ludzi. Jest słaba, więc łatwo poddała się demonowi, który zaaklimatyzował się w jej ciele. Podoba mu się jej delikatna natura, ale jednocześnie podstępne myśli, które czasami podsyła mu do głowy. Dziewczyna wchłonęła większość jego cech, ponieważ są ze sobą od bardzo dawna, a ona nieświadomie lgnie do niego jak ćma do światła.

Inna- słabe strony:
Jest zdecydowanie uzależniona od czekolady. Łatwo zdobyć jej zaufanie, gdy ktoś poczęstuje ją ową słodkością. Z poważniejszych słabości to kontuzja lewego biodra. Wairua pierwszy raz opanował dziewczynę, więc jeszcze nie potrafił się nimi obsługiwać, była też pierwszym dzieckiem pod jego "opieką", więc gdy bawił się skacząc po ulicach Gdańska mocno przecenił siły swojego Naczynia i uszkodził je, więc teraz biodro często dziewczynę boli.
Inna - mocne strony:
Jak na człowieka jest bardzo bystra i spostrzegawcza. Szybko się uczy - zwłaszcza języków, które natomiast zna Wairua - dzięki temu rozumiała zawsze wszystko, co on mówił. Osoby ją otaczające obserwuje z ciekawością i zainteresowaniem rejestrując każde ich zachowanie. Uczy się wtedy ich postępowania w różnych sytuacjach, co wykorzystuje w rozmowach z innymi, jeśli na takowe pozwoli Wairua. Chce wiedzieć co myślą inni.

Wairua - słabe strony:
Jak wiadomo można go pokonać wodą święconą, o czym w sumie nie wie nikt, ale przez to, że zna skutki spotkania z nią unika kościołów i świętych miejsc.
Wairua - mocne strony:
Siła psychiczna. Wairua jest tak silny, że potrafi w całości zdominować Naczynie, które aktualnie ma w swoim posiadaniu. Nie pozwoli nikomu się pokonać, a swoje ofiary wybiera rozsądnie - czyli te, które są słabe i zniszczone. Ma wtedy więcej szansy na powodzenie i dogodne życie.
Umiejętności

Inna:
Broń palna - obsługuje głównie glocka, ponieważ jest dla niej lekki i łatwy.
Broń biała - potrafi walczyć japońskim mieczem kataną.
Broń krótka - posługuje się wybitnie dobrze nożem.
Walka wręcz - mieszanka boksu, karate i judo.

Do tego jest bardzo wygimnastykowana. Wairua bardzo korzystał z giętkiego ciała siedmiolatki i wykorzystywał różnoraką wiedzę w zakresie jogi i innych "giętkich" sportów w wykorzystywaniu jej.

Wairua:
Siła umysłu - Wairua jest silny psychicznie, ponieważ nie ma postaci fizycznej. Jest duchem niematerialnym, ciemną mgłą, która czasami układa się na wzór mary z głową o czarnych jak węgiel oczach. Trudno jest opanować go jeśli już pozwoli się mu w siebie wejść. Gdy tylko na to pozwolisz jesteś stracony, ponieważ on nie pozwoli ci panować nad swoim ciałem. Czasami masz do tego możliwość, gdy on idzie odpoczywać, ale nie bój się. On zawsze czuwa. Zawsze jest.
Moce

Z tych mocy może korzystać tylko człowiek, którego Wairua opęta. Sam Wairua dysponuje postacią niematerialną, pływającą w powietrzu niczym zbita w chmurę czarna masa, która ma wyładowania elektryczne. Przechodząc przez ciało przeciwnika może porazić go prądem, może także sprawić, że prąd trzepnie, gdy dotknie jakiejś skrzynki elektrycznej.

Telekineza - Inna potrafi podnosić małe przedmioty, rzucać nimi w innych. Lubi często się tym bawić przy układaniu kwiatów, w ten sposób ją ćwiczy. Przy pomocy Wairua jest w stanie zatrzymać i przekierować lecący w nią pocisk, podnieśc samochód, czy też sprawić, że coś się rozpadnie, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy Wairua nią kieruje. Sama jest na to zbyt słaba.
Energia - potrafi wytworzyć coś na kształt elektryzującej mgły, która owija się wokół jej dłoni. Może ukształtować je w kule, ale nie są zbyt mocne. Wairua za jej pomocą potrafi wytworzyć mgłę wokół człowieka i doprowadzić do jego śmierci poprzez wyładowania elektryczne. Inna może jedynie poparzyć człowieka. Inna przez to, że siedzi w niej Wairua jest naelektryzowana, więc wszystkie elektryczne przedmioty wokół niej szwankują.
Ciekawostki

☾ Inna jest Rosjanką, która uciekła z kraju w wieku 7 lat wraz z swoim demonem, który zabił za jej pomocą jej rodzinę. Miał być to dług, który ona teraz spłaca będąc jego ciałem. Inna tego chciała, dlatego też w pewnym sensie jest mu wdzięczna.
☽ Wairua pierwszy raz opanował ciało dziecka, żyją ze sobą bardzo długo i duch związał się z dziewczyną bardzo mocno. Nie przyznaje się do tego, ale Inna jest dla niego najcenniejszym ciałem jakie do tej pory miał. Pozwala jej znacznie na więcej niż innym naczyniom, które posiadł.
☾ Inna jest bardzo szczera i, gdy coś się jej nie podoba - powie to, a gdy podoba - także to zrobi. W każdej sytuacji...
☽ Wairua natomiast jest bardzo fałszywy i dwulicowy. Jedyną słuszną rzeczą - w jego mniemaniu oczywiście - jest tępienie ludzkości, która plugawi ziemię swoją pazernością i kłótliwością, a także chęcią władzy.
☾ Inna jest Rosjanką, więc jak się wypowiada słychać twardy akcent.
☽ Wairua natomiast pochodzi z Nowej Zelandii, w jego akcencie idealnie słychać pochodzenie, więc już tu można się zastanowić nad ich niezwykłością - jeśli oczywiście raz spotkałeś jedno, a przy drugim razie spotkałeś drugie...


Ostatnio zmieniony przez Wairua dnia Sob Lis 18, 2017 1:47 pm, w całości zmieniany 8 razy
Wairua
Wairua

http://luciferum.forumpolish.com/t268-wairua-inna-jebievdenko http://luciferum.forumpolish.com/t276-wairua-inna-jebievdenko#686

Powrót do góry Go down

Re: Wairua - Inna Jebievdenko

Pisanie by Sawney on Czw Lis 02, 2017 3:09 pm

Akceptuję!
space
Wairua, witaj ponownie w Luciferum. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, prawda? Ty i Inna z pewnością uczynicie to miasto jeszcze bardziej niezwykłym.
Nie zapomnij założyć informatora i miłej gry.
Dostajesz 8 Nefrytów!

_________________
Tym kolorem piszę, gdy jestem MG (#e0c166)
Sawney
Sawney

http://luciferum.forumpolish.com/t176-sawney http://luciferum.forumpolish.com/t177-sawney http://luciferum.forumpolish.com/t178-zadzwon-do-sawneya

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach