Melisandre Travis

Luciferum :: 

 :: Archiwum :: KP

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Melisandre Travis

Pisanie by Melisandre Travis on Nie Paź 29, 2017 9:51 am

NZ
Melisandre Elizabethe Travis
{Janet Montgomery}
avek
Informacje
Data urodzenia (wiek): 27 styczeń 1986 (31 lat)
Miejsce urodzenia: Nowa Zelandia - Luciferium
Rasa: Zaświatowiec
Jaki:* czarownica
Orientacja seksualna: hetero
Wykonywany zawód: lekarz pediatra
Miejsce pracy: Przychodnia w miasteczku
Miejsce zamieszkania: Hotel Valhalla
Stan cywilny: panna
W mieście od: od urodzenia
Umiejętności
Panowanie nad żywiołami - Panowanie nad ziemią. Gdy ma taką wolę, ziemia jest jej przychylna unieruchamiając wroga w swoich mackach. Może z pomocą żywiołu wykorzystać korzenie drzew oplatające wroga aż po samą szyję. Czy gałęzie drzew by odpowiednio unieszkodliwić wroga wbijając się z nieznośnym bólem w ciało nieszczęśnika.
Nekromanta - potrafi rozmawiać z umarłymi za pomocą swojej magii, rozmowa z trupami to też nie problem, jeśli zechce może dociec swych racji, czy też zdobyć potrzebne informacje za pomocą skóry z twarzy nieboszczyka. Czy też przywołać trupa do świata żywych sprowadzając go za pomocą jego własnej głowy.
Słabe i mocne strony
- słabą stroną Mel jest kamień zwany "krwawą łzą" wygląda jak łza wielkości orzecha włoskiego. Będąc w pobliżu ów kamienia słabnie, jest bezbronna a próby wykorzystania magii niestety wychodzą bezskutecznie. Mocne strony - jej mocnymi stroną jest właśnie magia. To ona dodaje jej tego impulsu do działania.
Może zacznijmy od pozytywnych cech, w końcu jak zaczynać to od plusów! Więc, Mel jest osobą, która jest punktualna a czasem można powiedzieć, że jest niemal aż za bardzo do przodu z czasem, potrafi czekać byle tylko być na czas. Jest cierpliwa i spokojna w końcu każdy ma swoje granice wytrzymałości, ale u niej one są dość odległe. Uczynna, jak na czarownice jej pochodzenia jest osobą, która częściej wyciągnie tzw. pomocną dłoń, niż wkopie inną osobę w większe bagno niż jest w rzeczywistości. + Jeśli o mocne strony chodzi odnośnie tego kim jest, to właśnie dzięki ów zdolności jaką posiada potrafi chociażby sprawić, by zimą było lato, a latem zima. Dzięki magii ziemi, może pomagać osobom, które tego potrzebują tworząc dzięki temu eliksiry lecznicze czy po prostu zwyczajne maści, gdzie śmiertelnicy nazywają je syropami, czy medykamentami. Również jeśli chodzi o żywioł ziemi jeśli znajduje się w miejscu gdzie nie ma podłoża roślinnego a są płytki nic nie zdziała.
Biografia
Jak to się stało? Nie wiadomo, po prostu urodziła się, ponoć z miłości mężczyzny i kobiety, jednak czy tak na pewno było? Czy to nie był przypadek? A może, ktoś sobie ją wyśnił? Może pragnęli by się pojawiła? Nie, nie ona...ona była wiedźmą, czarownicą z krwi i kości, która zrodziła z miłości Bogini i Demona. Szatana, Lucyfera. Mówią, że jest odzwierciedleniem swego ojca, dla tego matka spanikowana matka oddała ją pod pieczę innej rodzinie. Tyle tylko wie, o swojej przeszłości. Tyle tylko udało się jej dowiedzieć. Kobieta, która się nią zajęła wiedziała o wszystkim, prawie o wszystkim. Jak to się stało? A już wam opowiadam! Wszystko miało miejsce  31 lat temu, gdy na świat przyszła maleńka istotka o delikatnym znamieniu na prawej łopatce. Znamię przypomina księżyc opleciony dziką różą kolczasta. Dziewczynka dorastała jak każde dziecko, rozwijała się nieco szybciej od innych, szybciej zaczęła mówić, chodzić, czytać i pisać. Rozwijała się z prędkością światła. Dziewczynka była o wiele bardziej rozwinięta niż inni jej rówieśnicy. Jednak tłumaczenia, że po prostu spędza czas na nauce. Odgonił ciekawskie oczy od jej rodziny.
Pewnego dnia matka uznała, że czas powiadomić młodą wiedźmę o swoim prawdziwym pochodzeniu, czemu dopiero teraz? Niestety, im dziewczynka była starsza tym jej przyszłość i życie stawało się bardziej niebezpieczne. Wszystko niby miało odpowiedni czas i miejsce, ale nigdy nie wiadomo co los niesie przyszłej młodej wiedźmie. Moc, zaczęła się ujawniać, potrzebowała wsparcia, pomocy i nauki. Dla tego na spokojnie kobieta wyjaśniła dziewczynie co się z nią dzieje.
Wyjaśniła, że matka nie mogła jej zatrzymać, bo spanikowała przed odpowiedzialnością i mocą jaką posiada. A ojciec,
ojciec zniknął bez śladu. Więc, gdzie jest? Kim jest? Tego nie wiedziała. Wiedziała tylko, że ma na imię Lucyfer. Sama w ciszy swojego pokoju nazwała go szatanem. Czemu? Zostawił ją i jej matkę, nie przejmując się tym co dalej z jego dzieckiem się dzieje. Wiadomość przyjęta do wiadomości była momentami nie do zniesienia, ale poradziła sobie dzięki wsparciu swojej przybranej matki, która również była kobietą z Zaświatów. Zaświatowcy...tak nazywali siebie i inne gatunki, które odbiegali normalnością od śmiertelników. Pewnego dnia, trafiła w łapy łowcy czarownic, osłabiona dowiedziała się, że posiada ogromne zdolności panowania nad żywiołami ognia, wody, ziemi i powietrza. To dzięki temu udało się jej wydostać z łapsk oprawcy a go unicestwić. Dzisiaj bardziej uważa na swoją moc, nauczyła się nad nią panować. Odnalazła pracę jako pediatra dziecięcy w przychodni w miasteczku i tam obecnie spędza większą część swojego wolnego dnia jak i pozostały czas. Nie posiada przyjaciół, bo po prostu nie ma na nich czasu. Jest osobą samotną trzymającą się na uboczu z dala od innych osób.


Ostatnio zmieniony przez Melisandre Travis dnia Nie Paź 29, 2017 3:39 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Melisandre Travis

http://luciferum.forumpolish.com/t235-melisandre-travis#506 http://luciferum.forumpolish.com/t237-melisandre-travis http://luciferum.forumpolish.com/t238-melisandre-travis#508

Powrót do góry Go down

Re: Melisandre Travis

Pisanie by Sawney on Nie Paź 29, 2017 3:49 pm

Akceptuję!
space
Witam pierwszą wiedźmę na forum. Uczyń to miejsce jeszcze bardziej magicznym!
Nie zapomnij założyć informatora i miłej gry.
Dostajesz 7 Nefrytów!

_________________
Tym kolorem piszę, gdy jestem MG (#e0c166)
avatar
Sawney

http://luciferum.forumpolish.com/t176-sawney http://luciferum.forumpolish.com/t177-sawney http://luciferum.forumpolish.com/t178-zadzwon-do-sawneya

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Luciferum :: 

 :: Archiwum :: KP

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach