Archanioł Uriel / Elliot Cross [budowa]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Archanioł Uriel / Elliot Cross [budowa]

Pisanie by Elliot Cross on Sob Paź 28, 2017 8:33 pm

NZ
Archanioł Uriel / Elliot Cross
{Jared Padalecki}
avek
Informacje
Data urodzenia (wiek): ...
Miejsce urodzenia: Nieznane.
Rasa: Zaświatowiec
Jaki:* Archanioł Uriel
Orientacja seksualna: Nieznana.
Wykonywany zawód: Kapłan, egzorcysta.
Miejsce pracy: Kościół.
Miejsce zamieszkania: Luciferum, Downtown.
Stan cywilny: Kawaler
W mieście od: ...
Umiejętności

Podstawowe Anielskie/Archanielskie:
Skrzydła: Aniołowie niezależnie od swojego stanowiska w niebie i zasiadaniu w Hierarchii, posiadają skrzydła. Pozwalają na przemieszczanie się w powietrzu i są czymś w rodzaju "anteny". Łącznikiem ze światem anielskim i między innymi aniołami. Anioł, który utraci swoje skrzydła, może utracić także swoje zdolności i zesłany na Ziemię, pokutować jako człowiek. Wiele Aniołów posiada skrzydła czystej bieli. W przypadku Uriela, ich barwa jest brązowa.

Przywołanie Oręża: Orężem Uriela jest Ognisty Miecz. Podobnie jak Archanioła Michaela. Obaj strzegli w Niebie Bram Raju.

Zdolności Uriela:
Egzorcyzm: Jest wstanie wypędzić demona z ciała ludzkiego, które zostało przez nie opętane. Jako iż jest Archaniołem, jego zdolności mogą być mocniejsze niż w przypadku zwyczajnych ezgorcystów. Zwany "Ogniem Bożym" lub "Światłem Boga", może także osłabić działanie negatywnych mocy i magii jak np. rytuały. Użytkowników czarnej magii, osądzić i ukarać za jej praktykowanie.

Władanie bronią białą: Konkretniej to miecz, który jest jego orężem. Przywołuje go jedynie w sytuacjach tego wymagających. Zastępczą bronią jego oręża może być dowolna broń biała. Sztylet, nóż, miecz ludzki, katana itp.

Słabe i mocne strony

Mocne strony:
Odczytywanie emocji ludzkich i innych istot nieziemskich. Wyczuwanie winnych, którzy zgrzeszyli czymś bardzo złym. Działa to na zasadzie widzenia aury, wyczuwania lęku ich duszy. Że coś ciąży im na sercu. Funkcjonując na ziemie pod postacią ludzką, jego umiejętności są ograniczone i może jedynie dostrzec, kto jest "czysty" a kto mam coś na sumieniu.
Nie toleruje kłamstwa. Jest obeznany w czytaniu z ludzi i wie kiedy kłamią.
Zwolennik odnajdywania prawdy. Naucza i pomaga zrozumieć swoich postępowań, karmy, snów i brania większej odpowiedzialności za swoje czyny.
Jako patron misjonarzy, zakonników, poetów i naukowców, wspomaga ich także swoją wiedzą. Opiekun osób urodzonych we wrześniu i zodiakalnych Wag.

Słabe strony:
Większość ludzkich umiejętności, jak na przykład prowadzenie pojazdu, kulinaria, taniec czy technologia, nie są jego mocnymi stronami. Nie ukrywa tego, że sam chętnie się czegoś od ludzi uczy. A sukcesem jest już opanowanie obsługi telefonu komórkowego.
Miłość. Emocja, która jest w przypadku jego rasy ograniczona i wymagająca w sumie okazywania jej jednej osobie - Stwórcy. Nie raz zdarzyło się Urielowi pokochać człowieka. Ale nigdy się z nim nie związał, tłumiąc uczucia w sobie. Nie okazując ich otwarcie. Kierując się cały czas swoimi zasadami i anielskimi. Przybył z misją, nie na wakacje.

Biografia

Historia życia naszej postaci. Winna się składać z kilku zdań złożonych minimum 10.
avatar
Elliot Cross

http://luciferum.forumpolish.com/ http://luciferum.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach