Heishiro Dazai

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Heishiro Dazai

Pisanie by Heishiro Dazai on Pon Paź 23, 2017 2:09 pm


Obrazek
Personalia:
Heishiro "Hei" Dazai  / Shin Fujiwara  
Data urodzenia(wiek):
17.02.1977r. (40)
Miejsce urodzenia:
Japonia, wyspa Honsiu, prefektura Hyōgo, Kobe
Rasa:
Bóg
Jaki:
Tsukuyomi
Umiejętności:
Boskie:
Wrodzona: Yoru no kage ("Cień nocy") - Widzenie w ciemnościach znacznie lepiej od śmiertelników. Większa spostrzegawczość (lepsza orientacja), zręczność (sprawniejsze i szybsze poruszanie) i intuicja (przeczucia). Bezsenność - brak zapotrzebowania na sen. Jedynie w sytuacjach osłabienia organizmu "naczynia", odniesienia obrażeń, zmęczenia - sen jest wskazany.

Startowa: Hontō no kyarakutā ("Prawdziwa postać") - Przy dotknięciu osoby używającej zdolności nadprzyrodzonej, jest wstanie zniwelować, bądź też rozproszyć jej działanie. A u transformujących się - przywrócić im prawdziwą/poprzednią postać. Blokady w postaci np. pentagramów mogą również nie działać, gdyż ta zdolność jest wstanie ją rozbić. Innym słowy - niszczy działania wszelkich mocy. Przydatne w wyniku poważnych walk, mogących doprowadzić do ofiar, wtedy możliwe jest zakończenie walki pozbywając na krótki czas użytkowników swoich mocy.
Podatny jest na działanie mocy fizycznych, materialnych. Warto dodać, że słoneczne dni (moc Bogów Słońca/Światła) niwelują bądź ograniczają jego zdolności (procentowo zależne jest od stopnia nasilenia promieni słonecznych, np. podczas upałów jego zdolności mogą spaść nawet do zera i zmusić do funkcjonowania jako zwykły śmiertelnik).

Ludzkie:
Władanie bronią: Tutaj zalicza się biała (katana) i palna (pistolet). Pierwszej nauczył się władać i opanować podczas swojego pobytu w Japonii. Cały czas ją praktykuje, jakby była jego nieodłącznym elementem rodzinnym i ojczystym. Z drugiej strony taka broń była podobno przypisywana jego Bogowi, który zabił Boginię Ukemochi (w tamtym przypadku ponoć był to miecz, nie katana).
Używania broni palnej nauczył się w szkole policyjnej. Jako potrzebna umiejętność do walki z przestępczością i celnością na odległość. Bardzo dobrze i celnie trafia w uciekający obiekt, szczególnie na nocnych patrolach.
Zaliczyć tutaj jeszcze można podstawy z posługiwania się kijem bo i bokenem, jako że w młodzieńczych latach, pierwsze jego nauki opierały się na tych broniach, zanim dobył pierwszy raz prawdziwej katany.

Sztuki walk: Podstawowe, których uczył się za młodu w swoim ojczystym kraju. Ćwiczy je nadal, by z jednej strony nie stracić formy a z drugiej, by móc chronić słabszych i niewinnych. A także siebie.

Informatyka: Znajomość obsługi komputerów i wyszukiwania najpotrzebniejszych informacji. Jego zawód pozwala mu nawet na dojście do zastrzeżonych stron.

Prawo jazdy: Posiada na samochód osobowy i motor.

Języki obce: japoński. chiński,  angielski, nowozelandzki.
Umiejętności fabularnie nabyte:

Kontrolowanie cienia: Moc niezwykle przydatna nocą, ale i w późniejszych porach dnia. Możesz dzięki niej kontrolować własny cień lub rzucany przez obiekty dookoła. Jesteś w stanie stworzyć z niego gęstą, trudno przepuszczalna masę, która może stanowić doskonałą ochronę zarówno dla lecących w twoją stronę przedmiotów, jak i ataków fizycznych. Możesz również formować z cienia broń.
Moc pozwala na kontrolowanie cienia w promieniu 2 metrów. Uważaj! Światło może rozproszyć twoją broń czy chociażby tarczę z cienia.
Inne:
Nefryty ogółem zdobyte: 11
Nefryty obecnie posiadane: 1


Ostatnio zmieniony przez Heishiro Dazai dnia Czw Lis 02, 2017 11:01 am, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Heishiro Dazai

Kieszenie : Dokumenty, portfel, odznaka, pistolet (schowany w kaburze, przypiętym do paska spodni). Klucze od domu, samochodu i motoru.
http://luciferum.forumpolish.com/t219-heishiro-dazai#397 http://luciferum.forumpolish.com/t223-heishiro-dazai#429 http://luciferum.forumpolish.com/t224-heishiro-dazai#431

Powrót do góry Go down

Re: Heishiro Dazai

Pisanie by Anders Wulfson on Wto Paź 31, 2017 9:56 pm

Nagroda!

Za sesję z MG, polegającą na odszukaniu swojego świętego miejsca dostajesz 2 Nefryty, tym samym masz możliwość kupienia nowej umiejętności!

_________________


Tym kolorem piszę, gdy jestem MG (#6699cc)
avatar
Anders Wulfson

http://luciferum.forumpolish.com/t153-anders-wulfson#196 http://luciferum.forumpolish.com/t166-anders-wulfson#222

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach