Samuel Adam Vaughan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Samuel Adam Vaughan

Pisanie by Sam Vaughan on Pią Paź 13, 2017 9:33 pm


Obrazek
Personalia:
Samuel "Sam" Adam Vaughan
Data urodzenia(wiek):
23.01.1983r. (34)
Miejsce urodzenia:
Anglia, Birmingham
Rasa:
Człowiek
Jaki:
-
Umiejętności:

Informatyka - ogólna znajomość budowy i obsługi komputerów, operowania programami graficznymi, administracyjnymi, biurowymi, programowaniem, systemami itp. oraz językami komputerowymi. Informatyka jest również jego pasją.

Programowanie - (dziedzina informatyki) projektowanie, tworzenie, testowanie programów komputerowych i znajomość języka programowania. Jako że jest to bardzo szeroka dziedzina i wymaga sporego pokładu wiedzy, zna się na tym na podstawowym poziomie i częściowo na średnim. Cały czas jednak zagłębia w tym wiedzę i próbuje nauczyć się dużo więcej. Jak tylko czas mu na to pozwala.

Hakerstwo - włamywanie się do zabezpieczonych serwerów i systemów, dokopując się do sekretnych informacji strzeżonych przez ważne i tajne instytucje.

Kulinaria - każdego człowieka to podstawa, mistrzem kuchni nie jest, ale potrafi przyrządzić bardzo dobre obiady, śniadania, kolacje czy przekąski. Jedynie od pieczenia trzyma się z daleka. W tym akurat lepsza była jego żona.

Broń palna krótka - szczególnie pistolet, jako że jego ojciec był wojskowym, był przez ojca zapisany na szkolenia w strzelaniu z broni, mimo tych podstawowych umiejętności, po założeniu rodziny odszedł od jej używania.

Prawo jazdy - dojeżdżanie do pracy, odwożenie dzieci do szkoły, czy nawet wspólne rodzinne wycieczki wymagają własnego pojazdu na czterech kołach. Warto więc wspomnieć, że posiada on prawo jazdy na samochody osobowe.

Języki obce - angielski to jego ojczysty, jednakże przeprowadzając się do zupełnie innego kraju, opanował dodatkowo maoryski i nowozelandzki.

Inne:

Nefryty: 8Ostatnio zmieniony przez Sam Vaughan dnia Sro Lis 08, 2017 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Sam Vaughan

Kieszenie : Dokumenty, portfel, klucze od domu i samochodu, telefon.
http://luciferum.forumpolish.com/t173-samuel-adam-vaughan#264 http://luciferum.forumpolish.com/t188-samuel-adam-vaughan#315 http://luciferum.forumpolish.com/t194-samuel-adam-vaughan#322

Powrót do góry Go down

Re: Samuel Adam Vaughan

Pisanie by Anders Wulfson on Sro Lis 08, 2017 1:55 pm

Nagroda za: sesję dedykowaną
W końcu po długim procesie unikania, wywijania się i próby spławienia Dziennikarki udzieliłeś wywiadu. Chyba nie bolało co? Zwłaszcza, że pani dziennikarz była bardzo miła, nawet jak nie do końca ludzka.
Za grę dostajesz 2 Nefryty!

_________________


Tym kolorem piszę, gdy jestem MG (#6699cc)
avatar
Anders Wulfson

http://luciferum.forumpolish.com/t153-anders-wulfson#196 http://luciferum.forumpolish.com/t166-anders-wulfson#222

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach