Ainslie Charpentier(Buduję)

Luciferum :: 

 :: Archiwum :: KP

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ainslie Charpentier(Buduję)

Pisanie by Gość on Pon Paź 09, 2017 8:53 am

NZ
AINSLIE/SYLVIE/CHARPENTIER
NINA DOBREV
avek
Informacje
Data urodzenia (wiek):30 / 100 ...
Miejsce urodzenia: Australia, Canberra
Rasa: Zaświatowiec (Hybryda)
Jaki:* Hybryda Anioła i Demona
Orientacja seksualna:Hetero
Wykonywany zawód: Detektyw (posterunek policji)
Miejsce pracy: Posterunek Policji w Luciferum
Miejsce zamieszkania: można podać dzielnicę Luciferum lub po prostu nazwę hotelu, ewentualnie jakieś inne miejsce.
Stan cywilny: Panna
W mieście od:rok
Umiejętności
Zaświatowcy
Piromancja umiejętność tworzenia na krótko i na parę sekund ognia w odległości, którą postać widzi.
Skrzydła - złote, sporej wielkości;
naturalnie je chowa, gdy jest na Ziemii(w naczyniu)
Słabe i mocne strony
Wady: *Dominujący i złośliwy, wredny charakter. *Jest to introwertyczka, mająca z reguły własne plany, zwykle stroni od innych *Zmienna,
niezdecydowana *Miewa napady paniki i raczej mało odważna *Nie przepada za walkami z innymi, raczej wybiera bardziej unikający styl działania Zalety: Zna się na strategii i jej układaniu, ciągle szkicuje jakieś plany w nieodłącznym zeszycie *Bardzo lojalna, ale często wobec nieodpowiednich osób *Charyzma - jak już się postara często inni idą za nią *Kreatywna, ma sto pomysłów na minutę.
Biografia
Nikt nie jest tym, czym się wydaje.
"Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wkraczacie!"
Takie motto można by oddać dosłownie książce, jeżeli ktoś odważyłby się spisać biografię tejże osoby, będącej jedynej w swoim magicznym rodzaju. Ainslie Silvie Charpentier, zaświatowiec stanowiący połączenie Anielicy oraz Demona cały czas szuka swojego stałego miejsca w świecie.  
Żyje od lat stu, a ponoć wygląda na trzydzieści.
Panna ma wygląd słodkiego aniołka, ale uosobieniem zdecydowanie przypomina swoją drugą genetyczną połówkę - demona i to zapewne dość szalonego.
Nie wie, kim jest jej demoniczny ojciec. Porzucił ją i jej matkę, anielicę dość surowo wychowującą przez pewien okres czasu swoją córkę, która już od najmłodszych lat pokazywała naturę buntowniczki.
Panna Charpentier ma pewną dość zasadniczą wadę jednostkową: buntuje się przeciwko wszelkim regułom, dodatkowo często dla samej zasady. Jak są w społeczeństwie jakieś zasady niepisane, normy społeczne prościej mówiąc, można być pewnym, że je złamie, często dla samego kaprysu. To silniejsze od niej, część składowa jej poplątanego charakteru.
Zmaterializowała się na Ziemii, w ciało mocno zagubionej pospolitej nastolatki, chcąc wreszcie pożyć względnie normalnie. Jak każda, imprezująca, zmieniająca co chwila chłopaków, kobieta.
Pytanie jedynie, czy ucieczka przed własną przeszłością się naprawdę uda. Ostatecznie przed samym sobą ciężko uciec.
Sporo podróżowała po Azji i Australii, poznając sporo nowych znajomych. To dla niej nowość, bo zwykle z jakichś powodów zwykle wybierała własne towarzystwo introwertyczki chowanej pod kloszem przez mocno nadopiekuńczą anielicę z samych Niebios.
Rok temu osiedliła się w centrum Luciferum, w nie ostentacyjnie drogim, ale przytulnym mieszkanku, oraz rzecz jasna, od razu jej się to miasteczko spodobało.


Gość

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


Luciferum :: 

 :: Archiwum :: KP

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach